Tagastamine & Ümbervahetus

Soovime, et oleksid oma Anni Pesa ostuga rahul, kuid mõistame, et alati ei pruugi kaubad mingil põhjusel sobida, meeldida või oled lihtsalt ostu vajalikkuse suhtes ümber mõelnud. Selleks pakume Sulle muretut kasutamata kauba tagastusvõimalust 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Täpsemate tingimustega võid tutvuda siin.

Tagastamine

Tagastamisel palun informeerige meid sellest soovist, 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, kontaktide info leiad siit. 

Tagastamisel palume kasutada pakiautomaati ning hoida alles postitamisel saadav dokument hilisemaks postitamise tõestuseks, sest kuni tagastatavad tooted pole meieni jõudnud ei saa me toodete eest vastutust võtta.

Vaid kasutamata tooted

Selleks, et võiksid meil ostetud kaubad tagastada, peab tagastatav toode olema samas seisundis nagu see Sinuni jõudis, ehk siis originaalpakendis, kasutamata, kahjustamata, puhas ning koos kauba külge kinnitatud etikettide ja siltidega, mis on kahjustamata.

Ümbervahetamine

Pakume Sulle võimaluse vahetada tavahinnaga ostetud toode ümber sama toote erineva suuruse vastu 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest, eeldusel, et soovitud toode on laos olemas. Selleks palun võta meiega ühendust siin, et saaksime Sulle toote soovitud suuruse reserveerida ja korraldada ümbervahetus. Soovitud suurust võime reserveerida 10 päevaks, seega palume Sul selle aja jooksul ümbervahetatav toode meile tagastada.

Pea meeles, et ümbervahetatava toote seisundi kohta kehtivad samad nõuded, mis tavapäraselt tagastava toote puhuks.

Toimetame Sulle uue toote niipea, kui ümbervahetatav toode on meieni jõudnud, eeldusel toode on jõudnud meieni reserveerimisaja jooksul.

Vale või mittekvaliteetne toode

Palun teavitage meid koheselt, kui toode ei vasta tellitule või on defektne, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul mittevastavusest või defektsusest teada saamisest, kontaktid leiad siit. Pretensioonis palume ära märkida oma kontaktandmed, ostu sooritamise kuupäev, toote puuduse kirjelduse ning esitatav nõude.

Raha tagastamine

Juhul kui oled kasutanud oma taganemisõigust 14 päeva jooksul, tagastame Sulle toodete eest tasutud summad hiljemalt 14  päeva jooksul tagastamise teate meieni jõudmisest. Meil on õigus tasutud summade tagastamisega oodata seni, kuni toode on meile tagastatud või meile on esitatud tõend toote tagastamiseks üle andmise kohta postiasutusele.  Raha tagastame samale arvelduskontole, millelt toimus laekumine.